Залишився без ноги: на Донбасі підірвався російський офіцер

Залишився без ноги: на Донбасі підірвався російський офіцер
Автор Желізняк Олександр в Новини

На окупованому Донбасі в результаті підриву на власній міні російський офіцер втратив частину ноги.

Подробиці повідомляє Головне управління розвідки, передає прес-служба Міноборони України.

«Противник продовжує втрачати особовий склад в результаті підривів на власних мінно-вибухові пристрої. Так, 27 вересня в результаті підриву на міні отримав важке поранення з втратою частини нижньої кінцівки один з недавно прибулих під час ротації російських офіцерів », – йдеться в повідомленні.

Як по] снили українські захисники, такі НП в рядах загарбників трапляються в зв'язку з тим, що командування оперативного угруповання російсько-окупаційних продовжує використовувати режим припинення вогню для нарощування інженерного обладнання передових позицій майже по всій лінії розмежування і для мінування територій.

Так, протягом 21-27 вересня найбільш інтенсивні заходи зі спорудження окопів і бліндажів противник здійснював на Новоайдарському, Сєвєродонецькому, Курахівській, Торезському і Маріупольському напрямах.

Крім того, окупанти встановлювали нові і відновлювали старі мінно-вибухові загородження, в тому числі поблизу приватних будинків місцевого населення, з використанням протипіхотних мін ОЗМ-72 і ПОМ-2.

Як ми вже розповідали раніше, перший заступник голови української делегації в ТКГ по врегулюванню на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що не побачив "підтвердження війни" між Росією і Україною.

Тим часом, в Сєверодонецьку затримали терориста «ЛНР», який брав участь у захопленні адміністративних будівель органів державної влади в 2014 році.

Джерело: Народна Правда