Масштабна пожежа на Луганщині: почалася евакуація жителів – відео

Масштабна пожежа на Луганщині: почалася евакуація жителів – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Луганській області знову почалися масштабні пожежі в районі сіл Трьохізбенка, Кряківка, Муратово, Капітанове Новоайдарського району, а також між селами Половинкине і Байдівка Старобільського району, тут знову загорілася трава і лісова підстилка.

Подробиці повідомляються на сайті ГСЧС.

На даний момент на території Луганської області основні зусилля в гасінні лісових пожеж зосереджені в Новоайдарському, Старобільському та Станично-Луганському районах, де в зв'язку з сильними поривами вітру сталося розповсюдження вогню, зокрема: пожежа лісового масиву на загальній площі близько 50 га в районі сіл Кряківка і Трьохізбенка Новоайдарського району.

Згідно з попередніми даними – загиблих і постраждалих немає.

Ткже тривають пожежі на площі майже в 10 га в районі сіл Малинове, Піщане і Артема Станично-Луганського району та на загальній площі близько 8 га між селами Половинкине і Байдівка Старобільського району.

Попередньо жертв і постраждалих немає, проте з'явилася загроза поширення пожежі на населені пункти.

Кількість пошкоджених вогнем будівель і споруд уточнюється.

Всього в гасінні лісових пожеж в трьох районах залучено 192 людини і 44 одиниці техніки, з них від ГСЧС 107 чол. в / с. і 22 одиниці техніки.

Як ми вже розповідали раніше, з 27 вересня рятувальники ліквідовують масштабна лісова пожежа, яка спалахнула в Краматорську . На місці НП працювали 12 пожежно-рятувальних загонів.

А на узбережжі Одеси вранці 21 вересня стався масштабний пожежа – спалахнули курені, побудовані в Чорноморці на 129-му причалі.

Джерело: Народна Правда