Названий спосіб зупинити другу хвилю COVID-19 в Україні

Названий спосіб зупинити другу хвилю COVID-19 в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Зупинити подальше поширення коронавирусной інфекції такими темпами в Україні, може допомогти тільки жорстке дотримання всіх карантинних обмежень.

Таку думку висловив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, який закликав українців більш свідомо ставиться до карантинним заходам.

«Варто сказати, що вчора у нас в Україні, на жаль, черговий антирекорд за кількістю хворих коронавірусів – понад 4 тисячі людей. Тільки в Харківській області – 549 нових випадків.

В цілому по Україні вже більше 50% наповненості ліжок. Ми спеціально залучили місцеву владу до всіх заходів, пов'язаних з контролем за дотриманням карантинних обмежень. Тільки такий контроль допоможе зупинити другу хвилю коронавируса. Очікую від Госпотребслужби,

Міністерства охорони здоров'я, місцевої влади, більш активної роботи, роботи з людьми, роз'яснювальної, комунікаційної, закликаю ще раз суспільство до свідомого відношенню », – сказав прем'єр.

Денис Шмигаль звернувся до українців з проханням не забувати про власну відповідальність за ситуацію з епідемією COVID-19 в Україні.

Як ми вже розповідали раніше, з початку навчального року в Києві на самоізоляцію пішло 276 класів в 118 школах через зафіксованих випадків COVID-19 серед вчителів або учнів.

А також, українські лікарні, які повинні приймати пацієнтів з COVID-19, заповнені вже на 50,8%.

Джерело: Народна Правда