«Неприємно вражені»: у Зеленського відреагували на скандальну заяву Фокіна про Донбас

«Неприємно вражені»: у Зеленського відреагували на скандальну заяву Фокіна про Донбас
Автор Желізняк Олександр в Новини

В Офісі президента неприємно вражені особистими оцінками і коментарями, які дав перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін. Нагадаємо, він заявив, що не побачив "підтвердження війни" між Росією і Україною.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Вітольда Фокіна нагадали, що кожен, хто представляє державу, повинен завжди пам'ятати, що не можна плутати офіційне з особистим: «Якщо є розбіжності в позиціях, а власне бачення, яким би воно не було, відрізняється від державного, потрібно вибирати державне доти, поки уявляєш держава. Не особисте, а саме державне бачення ».

Там також додали, що «офіційна позиція України повністю збігається з об'єктивною реальністю і політичної правдою, адже саме з російського вторгнення почалася тимчасова окупація Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської областей України».

«Заявам Вітольда Фокіна, які категорично розходяться з офіційними позиціями держави, вже дана належна оцінка. Перш за все – суспільством, яке заплатило більшу ціну за свої ідеали », – йдеться в повідомленні прес-служби.

Джерело: Народна Правда