Одесу назвали "гарячою точкою" другої хвилі коронавірусу в Європі

Одесу назвали "гарячою точкою" другої хвилі коронавірусу в Європі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Одеса може стати новим епіцентром поширення коронавирусной інфекції COVID-19 в Україні і стати «гарячою точкою Європи” в другій хвилі.

Про це в своїй статті «В українській Одесі літні натовпу скинули маски. Зараз це гаряча точка «другої хвилі» Європи »пише The Washington Post .

Ключовою причиною спалаху коронавируса видання називає масовий ігно правил епідеміологічної безпеки.

Видання розповіло історію одеського таксиста Ігоря Трофимчука, який влаштував спеціальну поїздку на святкування 82-го дня народження своєї матері Ніни в курорт Затока Одеської області.

Саме там жінка заразилася коронавірусів і померла через кілька тижнів від запалення легенів. Чоловік також перехворів COVID-19, але на щастя, вижив.

За словами Трофимчука, він нап’ялював маску тільки тоді, коли це робили його пасажири. Він і його мати були впевнені, що холодний склянку води влітку або лід в напоях становив більший ризик захворіти, ніж коронавірус.

«Весь цей час, до того, як ми захворіли, ми не вірили нічому, що говорили про COVID-19. Ми думали, що це брехня. Люди вірять в це тільки тоді, коли вони або їхні знайомі хворіють або, що ще гірше, вмирають », – підкреслив Трофимчук.

Після появи перших симптомів, їх життя швидко перетворилися в кошмар: довгі черги, помилково негативні результати тестів, величезні затримки з госпіталізацією. І дивне вимога, щоб він викликав швидку допомогу матері, яка помирає, хоча вони вже були в лікарні.

Коли його мати лежала на лавці, він викликав швидку допомогу, що зайняло 40 хвилин.
Їх перевезли в іншу лікарню, де була велика черга, а потім в третю лікарню, де їм сказали, що її не можуть прийняти через проблеми з документацією швидкої допомоги.

«Моя мама, яка на той час вже не могла ходити, була змушена чекати на вулиці, поки я не вирішу проблему. Вона була готова повернутися додому, щоб померти. Тільки після довгого очікування, з 13:00 до 20:30, мою матір доставили в реанімацію », – згадує Трофимчук.

На жаль, його мати померла через день після госпіталізації в реанімацію.

«Нестримне літо Одеси спричинило сплеск випадків по всій Україні – це ще одна гаряча точка Європи», – йдеться в матеріалі.

Станом на ранок 30 вересня 2020 року, в Одеській області зареєстровано 13 524 випадки COVID-19. З них 5 648 осіб – жителі Одеси.

Як ми вже розповідали раніше, в Одесі 26 вересня знайшли тіло Тетяни Варави – співробітниці 28 ОМБр. Попередньо, вона вчинила самогубство.

Також ми повідомляли, що українці масово ігнорують протиепідемічні вимоги, через це пік захворюваності COVID-19 настане до кінця жовтня.

Джерело: Народна Правда