«Ти замовкнеш?»: Трамп і Байден зі скандалом провели перші дебати – відео

«Ти замовкнеш?»: Трамп і Байден зі скандалом провели перші дебати – відео
Автор Желізняк Олександр в Новини

Кандидати в президенти США Дональд Трамп (республіканці) і Джо Байден (демократи) у вівторок провели перші дебати в Клівленді, штат Огайо – кандидати постійно перебивали один одного, принижували і використовували непарламентські вирази.

Відзначимо, раніше експерти прогнозували, що Трамп швидше за все нападе на розумові здібності свого суперника. Напередодні, президент навіть запропонував Байдену здати тест на заборонені препарати. Трамп упевнений, Байден приймає препарати, що стимулюють роботу мозку, адже колишній віце-президент, на його думку, страждає деменцією.

«Джо Байден щойно оголосив, що не погодиться здати тест на наркотики. Через що ж, цікаво? », – писав напередодні Трамп в Twitter.

«Ти замовкнеш?»: Трамп і Байден зі скандалом провели перші дебати – відео

Байден, припускали аналітики, буде говорити про економічну кризу, викликану коронавірусів і реакції на нього адміністрації США, про сотня тисяч загиблих від COVID-19 американців, расових протестах, натяках Трампа на третій термін, а також педалювати скандал з податковими деклараціями.

Як пройшли дебати

Дональд Трамп постійно перебивав Джо Байдена, який в свою чергу намагався загострити увагу на тому, що американцям необхідно проголосувати на майбутніх виборах. В результаті демократ, обурюючись, заявив: «Ти замовкнеш?».

Байден в ході дебатів встиг звинуватити Трампа в тому, що той запанікував в умовах пандемії коронавируса: «Уже більше 200 тисяч людей померли, близько 7 мільйонів заражені коронавірусів … Але у президента Трампа немає плану боротьби з пандемією».

Також Байден назвав Трампа «клоуном» і «найгіршим президентом в історії США».

Дональд Трамп черговий раз засумнівався в розумових здібностях свого суперника: «У вас немає нічого розумного, Джо. За 47 років ви не зробили нічого ».

Трамп пригадав Байдену про скандали, пов'язані з кокаїном, в яких фігурував його син. А також підкреслив, що не ухилявся від сплати прибуткового податку в останні роки: «Я платив мільйони доларів в якості податків».

Відзначимо, напередодні дебатів NYT повідомило, що Дональд Трамп більше 10 років ухилявся від податків. Журналісти New York Times стверджують, що вони отримали доступ до податкових документів президента, з яких випливає, що Трамп роками не платив прибутковий податок, вказуючи в деклараціях незмінно високі збитки.

За весь 2016 рік, за інформацією видання, Трамп заплатив рівно $ 750 податків. Таку ж суму президент перевів в Мінфін і в 2017 році. Десять років, говорилося в матеріалі, Трамп взагалі не платив прибутковий податок, так як вказував, що сукупні втрати його компаній перевершують прибуток:

«Це рівняння – ключовий елемент алхімії фінансів Трампа: використання доходів від своєї слави для покупки і підтримки ризикованих підприємств, а потім використання їх збитків для того, щоб уникнути податків».

Загальні борги Трампа, за інформацією видання, становлять понад $ 300 млн.

«Велика частина основного бізнесу Трампа – від ряду його полів для гри в гольф до залучає консерваторів готелю у Вашингтоні – звітувала рік за роком про втрати на мільйони доларів, а то й на десятки мільйонів», – цитував матеріал Telegram-канал «Картковий будиночок».

Видання також повідомляло, що в відношенні Трампа проводить розгляд Служба внутрішніх доходів США в зв'язку з тим, що раніше він запросив повернення податків в розмірі $ 72,9 млн. Він нібито зробив це під приводом того, що поніс «величезні збитки».

Сам Дональд Трамп назвав матеріал газети фабрикацією фактів: «Все це повністю сфабрикована, відміну, це фальшивка».

Джерело: Народна Правда