У Києві 276 класів пішли на самоізоляцію через COVID-19

У Києві 276 класів пішли на самоізоляцію через COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

З початку навчального року в Києві на самоізоляцію пішло 276 класів в 118 школах через зафіксованих випадків COVID-19 серед вчителів або учнів.

Подробиці повідомив мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції 30 вересня.

П'ять київських шкіл повністю закрили на карантин через виявлення коронавируса у вчителів.

«Місто продовжує контролювати дотримання протиепідемічних заходів у навчальних закладах. На сьогодні в столиці закриті на карантин 5 шкіл – через випадки захворювання серед вчителів. За дві в Оболонському та Печерському районах. І одна школа – в Святошинському районі. У 118 школах на самоізоляції і дистанційному навчанні в цілому 276 класів, де є хворі учні », – повідомив Кличко.

У Києві на сьогоднішній день виявлено 366 хворих коронавірусів школярів і 193 вчителі.

Тим часом в дитячих садах через виявлених випадків COVID-19 тимчасово закрито 32 групи. При цьому два садка повністю закриті на карантин.

«Поки нам вдається контролювати ситуацію. За кожною школою і садком закріплений санітарний лікар, який, згідно з регламентом, приймає рішення про введення карантинних заходів. Я ще раз звертаюся до батьків: пояснюйте дітям, чому важливо дотримуватися правил гігієни та безпеки. Слідкуйте за здоров'ям вашої дитини, і якщо у нього є ознаки ГРВІ – відразу звертайтеся до лікаря », – додав Віталій Кличко.

Як ми розповідали раніше, в Україні не залишилося областей, які були б готовими послабити карантин.

Тим часом, в містах, які перебували в «червоній» карантинній зоні, фіксують істотне поліпшення ситуації з COVID-19 .

Джерело: Народна Правда