Україна потрапила в п'ятірку країн з найбільшим приростом хворих COVID-19

Україна потрапила в п'ятірку країн з найбільшим приростом хворих COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

Україна увійшла в топ-15 світового рейтингу по добовому приросту інфікованих. За даними Міністерства охорони здоров'я, 29 вересня в Україні було встановлено антирекорд по захворюваності COVID-19 – понад 4 тисячі випадків.

Напередодні Україна зайняла 14 місце в світовому рейтингу по добовому приросту інфікованих. Дані онлайн-лічильника Worldometers свідчать про те, що серед країн Європи Україна посіла п'яте місце.

Поки що список очолює Іспанія – 9 906 нових випадків за добу. Друге і третє місця займають Росія і Франція – 8 232 і 8 051 зараженими, відповідно. На 4 місці знаходиться Великобританія – 7 143 людини.

Відзначимо, тільки в Харківській області 29 вересня діагноз коронавірусна інфекція встановили у 549 осіб.

Україна потрапила в п'ятірку країн з найбільшим приростом хворих COVID-19Україна потрапила в п'ятірку країн з найбільшим приростом хворих COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я не виключає до осені зростання смертності в зв'язку з COVID-19 і іншими факторами.

У ВООЗ також вважають , що реальне число померлих від коронавирусной інфекції (COVID-19) може бути в рази більше офіційних даних.

Джерело: Народна Правда