Україна заллють сильні дощі: синоптики оголосили «помаранчевий» рівень небезпеки

Україна заллють сильні дощі: синоптики оголосили «помаранчевий» рівень небезпеки
Автор Желізняк Олександр в Новини

Погода 30 вересня не потішать українців – по всій країні очікуються дощі, місцями сильні, також спостерігається похолодання.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Згідно з прогнозом синоптиків, сильні дощі пройдуть на заході та подекуди в центрі, дощі з грозами на півдні. Тільки в Луганській області сьогодні буде просто похмуро і без опадів.

Температура повітря на заході 12-14 градусів, в центрі максимум 16, на сході 17-22 градуси, на півдні 19-21 градус.

«30 вересня та 1 жовтня в Карпатах і Прикарпатті сильні дощі (II рівень небезпеки, помаранчевий). 30 вересня о західних, центральних, Київській, Херсонській, Запорізькій областях значні дощі, в південній частині місцями грози, 30 вересня в Україні, крім заходу та південного заходу, 1-2 жовтня в східних і північно-східних областях пориви вітру 15-20 м / с (I рівень небезпеки, жовтий). 30 вересня о східних, більшості південних і Дніпропетровській області збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки », – зазначають синоптики.

Україна заллють сильні дощі: синоптики оголосили «помаранчевий» рівень небезпекиУкраїна заллють сильні дощі: синоптики оголосили «помаранчевий» рівень небезпеки

За Херсонської області пронісся потужний торнадо , який атакував населений пункт Велика Олександрівка. Він поніс серйозної шкоди.

Синоптики озвучили прогноз погоди на жовтень – українців чекає ще тиждень «бабиного літа», але кінця місяця вже прогнозуються дощі зі снігом.

Джерело: Народна Правда