Верховна Рада у повному складі пішла на самоізоляцію через спалах COVID-19

Верховна Рада у повному складі пішла на самоізоляцію через спалах COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

Верховна Рада скасувала пленарні засідання, які повинні були пройти на наступному тижні. Справа в тому, що в парламенті виявили 8 нових випадків COVID-19.

Про це пише «Обозреватель».

При цьому депутати встигли прийняти в другому читанні проект закону №3006а, який повертає одноразова допомога «пакет малюка» при народженні дитини. Рішення відновити видачу «бебі-боксів» підтримали 264 народних депутата – батькам протягом 30-денного терміну з моменту народження дитини надаватимуть набір товарів першої необхідності безкоштовно.

Також Рада прийняла законопроект № 3648 «Про безпечність та якість донорської крові та компонентів крові». За документ проголосував 251 депутат. В Україні повинні створити компетентні органи з ліцензування та контролю діяльності суб'єктів системи крові. У законопроекті також йдеться про те, що Україна повинна встановити вимоги і стандарти безпеки і якості донорської крові та її компонентів, які будуть відповідати вимогам ЄС. Законопроект також пропонує створити в Україні Національний реєстр донорів крові та її компонентів.

що відклали

  • Зміни до Виборчого кодексу через COVID-19, який передбачав заборону перебування осіб в приміщеннях для голосування без респіраторів або захисних масок.
  • Законопроект №4119 про внесення змін до держбюджету, який передбачає механізм погашення податкових боргів «Укрнафти», виплату бюджетної компенсації для «Нафтогазу» за виконання спецобязательств з продажу газу за неринковими тарифами для потреб населення. До спеціального фонду державного бюджету пропонують перевести податковий борг «Укрнафти» в розмірі 30,35 млрд.

Як повідомлялося раніше, п'ятий президент України Петро Порошенко захворів коронавирусной інфекцією (COVID-19).

Раніше позитивний тест на COVID-19 отримав мер Тернополя Сергій Надал.

А колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив , що йому діагностували онкологію.

Джерело: Народна Правда