Чому COVID-19 страшніший за грип: медики пояснили

Чому COVID-19 страшніший за грип: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини

Коронавірусних інфекція COVID-19 в п’ять разів небезпечніше самого небезпечного штаму грипу.

Таку заяву зробив провідний фахівець Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних захворювань доктор Євген Качман, передає РБК.

Відомий медик наголосив, що не слід ставитися до нового вірусу легковажно.

«Лікарі звикли оперувати фактами. А факт в тому, що від сезонного грипу, навіть найбільш сильного, смертність населення в межах 1%, а то і менше. Тоді як від COVID-19 – приблизно в п’ять разів більше », – сказав він.

Також він зазначив, що ускладнень від перенесеного коронавируса в кілька разів більше, ніж навіть від серйозного грипу.

«У мене великий досвід лікування хворих на грип, і можу з упевненістю сказати – коронавірус куди серйозніший. Велика проблема в тому, що він викликає поліорганну недостатність: можуть страждати не тільки легкі, але і серце, судини,
нирки, головний мозок », – нагадав медик.

Також Качман зазначив, що наявність патологічних захворювань і імунітет людини визначать, в якій формі у пацієнта буде проходити хвороба.

Існують певні групи ризику і на перебіг хвороби впливають вік, стан імунітету, цілий ряд хронічних захворювань. Найбільш часто зустрічаються супутні стану, які викликають ускладнення при COVID-19, – бронхолегеневі захворювання, ожиріння, діабет, гіпертонія, все метаболічні та імунні розлади.

Як ми вже розповідали раніше, сезонний грип може «посунути» Коронавірусние інфекцію COVID-19 під час осіннього сезону респіраторних захворювань.

А також, восени і взимку 2020-2021 років крім коронавируса українців буде «косити» один з найстрашніших штамів грипу – вірус A / Hong Kong (H3N2).

Джерело: Народна Правда