Еколог пояснив, чому неможливо повернути подачу води до Криму

Еколог пояснив, чому неможливо повернути подачу води до Криму
Автор Марія Петренко в Новини

Відновити подачу води в окупований Крим через Північно-Кримський канал – неможливо.

Таку заяву зробив професор кафедри екології Києво-Могилянської академії, академік Академії економічних наук України, експерт Кримськотатарського ресурсного центру Євген Хлобистов, передає УНІАН.

Loading...

Він пояснив, що за шість років канал став непридатним і його відновлення потребує значних коштів.

У той же брешемо, окупанти лукавлять, заявляючи, нібито проблема пов’язана тільки з перекриттям Києвом каналу в 2014 році.

«Головним мотивом України по його перекриття було те, що ця вода надходила для сільськогосподарських і промислових цілей. Для наповнення водосховищ канал був допоміжним або резервним джерелом », – сказав учений.

Хлобистов нагадав, що основним завданням каналу не було забезпечення водою міст і селищ. У той же час склалася на півострові ситуацію він пояснює в тому числі і процесами зміни клімату, а також зростанням населення і мілітаризацією його території.

Як ми вже розповідали раніше, в окупованому Криму у місцевих жителів з кранів потекла вода чорного кольору . Все це відбувається на тлі катастрофічної проблем з прісною водою на півострові.

Тим часом, в РНБО вважають, що Україна не зможе вести війну на два фронти – на Донбасі і в Криму, тому щодо півострова Україна дотримуватиметься політики міжнародних санкцій.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...