Ми нічого не знали: Кравчук виправдався за заяву Фокіна Донбасом

Ми нічого не знали: Кравчук виправдався за заяву Фокіна Донбасом
Автор Марія Петренко в Новини

Скандальна заява Вітольда Фокіна щодо "відсутності" війни на Донбасі може бути викликана його "тривалою відсутністю в інформаційному полі".

Таку думку висловив глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук, передає ТСН.

Loading...

Також Кравчук повідомив, що він прагнув не нагнітати ситуацію навколо заяв Фокіна, тому провів з ним розмову.

«Знали чи не знали, що така позиція Вітольда Павловича? Ну а хто її міг знати, якщо він ніде не брав участі в таких політичних дебатах, ви його що бачили десь на телешоу до цього? Бачили? Ні. Тобто визначити його позицію, я не знаю, могли не могли. Як і неправильно говорити, коли почали таке говорити, мовляв, Фокін висловлює позиції президента або Єрмака, або ще кого-то. Ну це вже повна нісенітниця. Президент відкрито бере участь у всіх переговорах, виступає. Що, йому потрібен якийсь спікер, в даному випадку у вигляді члена делегації ТКГ? », – зазначив він.

За словами Кравчука, питання заміни Фокіна поки не обговорювалося. Він не впевнений, що це потрібно робити прямо зараз, але обіцяє при необхідності брати активну участь в призначенні.

«Головне завдання, яке було поставлене перед Вітольд Павлович, – це встановити інформаційні та інші контакти, або, як це ще називають, дискусії на рівні громадянського суспільства, або поки на рівні політикуму, на рівні людей, які вийшли з окупованих територій Донбасу. А їх 1,7 млн, що живуть на підконтрольній Україні території. А ті живуть на непідконтрольною. І встановити між ними контакт і дискусії, і шукати, як краще вирішити основне питання – світу. Ну, поки нам це не вдалося. І я не думаю, що це так просто і так легко зробити, як би цього хотілося. Тому я не бачу такої швидкої реакції, щоб завтра шукати заміну. Ми подумаємо над цим питанням », – резюмував Кравчук.

Як ми вже повідомляли раніше, стало відомо, хто може стати спікером української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу.

Тим часом, перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін відсторонений.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...