На Київщині 26 шкіл повністю закрили на карантин через COVID-19

На Київщині 26 шкіл повністю закрили на карантин через COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

У Київській області вже 26 шкіл повністю переведені на дистанційне навчання, а ще 94 частково закриті через випадки виявлення COVID-19.

Подробиці повідомляє прес-служба Київської ОДА.

Loading...

В цілому в області, станом на 1 жовтня, в 126 навчальних закладах виявлено 141 учень і 160 викладачів, які хворіють СOVID-19.

«У зв'язку з виявленими підтвердженими випадками захворювання на самоізоляції перебувають 164 окремих класів в 94 навчальних закладах (4068 учнів і працівників). Повністю переведені на дистанційну форму навчання 26 установ загальної середньої освіти, в яких навчаються і працюють 10037 учасників освітнього процесу », – повідомляє прес-служба.

Після періоду самоізоляції повністю до очній формі навчання повернулися 20 закладів загальної середньої освіти та 16 закладів, в яких на дистанційному навчанні перебували окремі класи.

Всього в установи освіти після самоізоляції повернулися 12008 школярів.

Також, після карантину відкрилися дев'ять закладів дошкільної освіти, ще шість перебувають на карантині.

Як ми вже розповідали раніше, 28 вересня набула чинності нове карантинне зонування – два регіону віднесли до «червоної» карантинній зоні.

Тим часом, в українських школах на період онлайн-навчання дозволили з деяких предметів не ставити оцінки за 12-бальною шкалою.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...