Навіщо потрібен бальзам для волосся і як його вибрати

Автор Желізняк Олександр в Правда про здоров'я

Так точно чи потрібно після шампуню користуватися бальзамом, або це просто хороша реклама і марно витрачені гроші? Ні, це не піар і не даремні витрати. Щоб миття пішло на користь, потрібно купити бальзам для волосся . Справа в тому, що сам шампунь і вода, що тече з-під крана, містять луг. Під час миття лусочки волоса відкриваються. В результаті застосування одного тільки шампуню локони чисті, але вразливі, вони пушаться, сильно електризується, важко розчісується і ніяк не укладаються. Подальша їх доля – ламкість, січені кінці, сухість і млявість.

Що конкретно робить бальзам

Бальзам виконує важливу функцію: він насичується вітамінами, протеїнами, мінералами. А ще – закриває розкрилися лусочки і залишає на волоссі захисний бар’єр. А головне – засіб нейтралізує частинки шампуню, які не вдалося змити під проточною водою. При використанні бальзаму також знімається статичну електрику, вам легше робити укладку, розчісуватися, що не обриваючи кінчики і не залишаючи їх на гребінці. Особливо актуально це для жінок, у яких довге волосся. Засіб також зволожує шкіру голови, має зміцнювальний вплив на коріння волосся, приводить в норму виділення шкірного сала, в цілому – відновлює пошкоджене волосся. Головне – користуватися ним постійно, після кожного миття голови.

Є схожий за функціоналом засіб – кондиціонер. У чому відмінності? Основна функція бальзаму – живити і відновлювати, а кондиціонера – захищати.

Як вибрати бальзам

Якісно подбати про волосся може тільки засіб з натуральним екологічним складом. Зверніть увагу на косметику Yves Rocher, офіційний сайт www.yves-rocher.ua. У процесі виробництва використовуються на 100% натуральні рослинні компоненти, це принципова політика французької косметичної компанії.

  • Якщо ви постійно фарбуєтеся, беріть бальзам і шампунь для фарбованого волосся. Саме ця лінійка спрямована на збереження і продовження сяйва кольору і одночасно харчування локонів.
  • Проблема випадання волосся вимагає комплексного підходу, але в цьому випадку в догляд обов’язково повинен входити бальзам з зміцнюючими властивостями. Крім цього, він підвищує опірність до пошкоджень.
  • Мешканки великих міст скаржаться на тьмяне, мляве волосся. Це – результат загазованості повітря, неякісної води, використання коштів з силіконом. Крім цього, часте застосування лаків, пінки і всього, що містить “хімію”, – сприяє забрудненню волосся. Для таких випадків підходить бальзам-детокс, який ретельно очистить і повністю оновить локони. Після курсу Детокс вони відновлені, позбавлені накопичень наслідків Догляду коштів.

Також бальзами серії є такі, які спрямовані на повернення життєвого блиску, шовковистості, сяйва, створення обсягу і еластичності. Подаруйте своїм волоссю нове життя!

Джерело: Народна Правда