Росія звинуватила Україну в припиненні виконання мінських угод

Росія звинуватила Україну в припиненні виконання мінських угод
Автор Марія Петренко в Новини

Росія вважає, що Україна фактично перестала виконувати Мінські угоди.

Таку заяву зробив повпред Росії в Тристоронньої контактній групі Борис Гризлов, коментуючи заяву української влади про плани повернути Донбас на своїх умовах.

Loading...

Гризлов стверджує, що на офіційному сайті президента України зазначено: «Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно на українських умовах всіх тимчасово окупованих територій».

Відзначимо, це звернення Офіс президента Зеленого поширив в зв'язку зі звільненням заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна.

«Це принципово суперечить самій основі Мінських угод. (…) Безумовно, така позиція юридично нікчемна, але політичні наслідки у неї катастрофічні. Українська влада змушує представників Донецька та Луганська вжити заходів у відповідь і не повинна скаржитися, коли ці заходи будуть реалізовані. Києву краще повернутися до виконання «Мінська», до виконання своїх колишніх передвиборних обіцянок », – стверджує Борис Гризлов.

Також він вважає, що постанова Верховної Ради про місцеві вибори нібито порушує Мінські угоди.

Росія звинуватила Україну в припиненні виконання мінських угод

Як ми вже розповідали раніше, глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук запропонував «обійти» мінські домовленості.

У той же час, президент Росії Володимир Путін стверджує, що Україна ігнорує повне дотримання умов «мінських угод».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...