Столичний забудовник вивів 500 млн доларів в офшори

Столичний забудовник вивів  500 млн доларів в офшори
Автор Марія Петренко в Новини

Одну з відомих столичних будівельних компаній і кілька підконтрольних їй інвестиційних фондів викрили у висновку сотень мільйонів доларів коштів інвесторів в офшори.

Подробиці повідомляє прес-служба СБУ.

Loading...

Було встановлено, що зловмисники незаконно користувалися податковими пільгами і залучали до свого інвестиційному фонду гроші покупців об’єктів нерухомості. З інвесторами вони «працювали» на підставі звичайних договорів купівлі-продажу квартир.

«Уникаючи встановленого порядку оподаткування, ділки виводили кошти на рахунки підконтрольних іноземних компаній під виглядом повернення інвестицій. Зловмисники також штучно завищували вартість акцій цих фондів і в подальшому викуповували їх у аффилированного нерезидента. «Відмиті» кошти вони виводили за кордон через можливості підконтрольного банківської установи », – повідомляють в СБУ.

Орієнтовна сума збитків інтересам держави через угоду з податками за 2017-2020 роки становить понад 500 мільйонів гривень.

Правоохоронці провели десять обшуків в офісах, житлових будинках і квартирах, які використовували учасники схеми.

Столичний забудовник вивів  500 млн доларів в офшориСтоличний забудовник вивів  500 млн доларів в офшориСтоличний забудовник вивів  500 млн доларів в офшори

Було вилучено документацію, комп’ютерну техніку, чорнові і робочі записи про проведені угод, невраховані готівкові кошти. Тривають слідчі дії.

Як ми вже повідомляли раніше, Національний банк України відкликав ліцензію і ліквідував банк «Аркада».

А також, президенту банку «Аркада», які підозрюється в розкраданні коштів, обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...