Війна за Нагірний Карабах: з'явилися дані про нові жертви

Війна за Нагірний Карабах: з'явилися дані про нові жертви
Автор Марія Петренко в Новини

Армія оборони невизнаної Нагірно-Карабахської республіки збила вертоліт ВПС Азербайджану, він впав на території Ірану.

Про це повідомила прес-секретар Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

Loading...

За її словами, сталося це на південному напрямку лінії зіткнення.

У Міноборони Арцаха (Арцах – історична область в Закавказзі, Республіка Арцах – друга назва НКР) говорять, що вертоліт збили ненавмисно, але оскільки активні військові дії проходять поруч з кордоном з Іраном такі інциденти неминучі:

«1 жовтня в південній частині Арцахского-азербайджанської конфліктної зони, в районі Варазатумб (Леле Тепе), підрозділи Армії оборони збили бойовий вертоліт супротивника, що розбився на території Ісламської Республіки Іран. У Міноборони Республіки Арцах заявляють, що це не є навмисним, оскільки військові дії, розв'язані Азербайджаном, відбуваються дуже близько до кордону з Іраном, на жаль, такі випадки неминучі ».

Війна за Нагірний Карабах: з'явилися дані про нові жертви

Раніше Міноборони Азербайджану заявило , що з ранку 27 вересня по 30 вересня Вірменія зазнала суттєвих втрат у живій силі і військовій техніці і змушена була відступити з раніше займаних позицій і важливих ділянок місцевості по всьому фронту.

Напередодні постійний представник Вірменії при Організації договору про колективну безпеку Віктор Біягов заявив , що Вірменія готова зважитися на військову допомогу з боку Росії. Біягов каже, що турецькі фахівці служать в армії Азербайджану. Крім того, Вірменія каже, що там використовують військову техніку виробництва Туреччини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...