Закриють кінотеатри і вокзали: в Тернополі і Каневі вводять нові обмеження

Закриють кінотеатри і вокзали: в Тернополі і Каневі вводять нові обмеження
Автор Марія Петренко в Новини

З 5 жовтня в Тернополі і Каневі, які знову потрапили в «червону» зону карантину, будуть діяти нові обмеження.

Подробиці на своїй сторінці в Facebook повідомляє міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

Loading...

Так, в Каневі Черкаської області з понеділка, 5 жовтня, будуть встановлені обмеження на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним, міським електротранспортом в міському сполученні, за винятком перевезень легковими автомобілями (не більше п'яти осіб, включаючи водія, без урахування осіб до 14 років), а також службовими або орендованими автомобілями підприємств і установ за умови застосування водієм і пасажирами засобів індивідуального захисту, з кількістю пасажирів не перевищує кількість місць для сидіння і виключно за маршрутами, про які проінформовані не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

А також в місті обмежується посадка пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

З 5 жовтня буде обмежений прийом закладами культури, кінотеатрами, закладами громадського харчування, торгово-розважальними центрами та іншими закладами розважальної діяльності, спортзалами, фітнес-центрами та закладами торгового і побутового обслуговування населення, крім закладів торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, аптек і ветеринарних аптек, закладів торгівлі кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням та посадковим матеріалом.

Але, зможуть приймати відвідувачів установи банківської та страхової діяльності, медичної та ветеринарної практики, автозаправні комплекси, станції технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів. Дозволено прийом відвідувачів компаніями, що здійснюють технічне обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльність по ремонту комп'ютерів, побутових виборів та предметів особистого вжитку, а також об'єктів поштового зв'язку. Також продовжувати роботу в умовах карантинних обмежень можуть суб'єкти торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування з застосуванням адресної доставки замовлення.

А ще в Каневі обмежується відвідування одержувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Тим часом, в Тернополі з 5 жовтня обмежується посадка пасажирів в транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення, а також встановлюються обмеження роботи суб'єктів господарювання і соціальних установ, аналогічні встановленим в Каневі.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні з 5 жовтня почне діяти новий поділ карантинних зон, введених в зв'язку з поширенням коронавирусной інфекції COVID-19.

Тим часом, в Київській області вже 26 шкіл повністю переведені на дистанційне навчання, а ще 94 частково закриті через випадки виявлення COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...