Позиція України стосовно конфлікту в Карабасі – Зеленський

Позиція України стосовно конфлікту в Карабасі – Зеленський
Автор Желізняк Олександр в Новини

Чинний президент України Володимир Зеленський прокоментував заяву Людмили Марченко, яка є нардепом від Слуги народу, про надання військової допомоги Азербайджану. З коментарю можна зрозуміти, що питання допомоги однієї зі сторін конфлікту в Нагірному Карабасі не може навіть підніматися на даний момент.

«Ми закликаємо до діалогу Вірменію і Азербайджан для деескалації конфлікту. Що стосується ставлення з Азербайджаном, то вони в останні рік-два дійсно особливі, дуже потужні в економічному і геополітичному напрямках », – заявив Зеленський.

Як передає новинний портал Завтра , президент помітив, що Україна підтримує територіальну цілісність Азербайджану, так як саме так робить Баку, якщо згадати ситуацію з Кримом і Донбасом.

Також Зеленський говорить про те, що даний конфлікт не можна назвати замороженим, так як цей стан не може підтримуватися постійно.

«Вони можуть бути замороженими на певний час. Що буде потім, неважливо, диверсія, або провокація, але це все ж буде вибух, навіть якщо пройшло 30 років після того, як була війна в тому чи іншому місці на нашій планеті. Тому треба вирішувати питання швидко », – підвів підсумки президент України.

Джерело: Народна Правда