Чи будуть переносити місцеві вибори через COVID-19 – Єрмак

Чи будуть переносити місцеві вибори через COVID-19 – Єрмак
Автор Желізняк Олександр в Новини

Андрій Єрмак, голова Офісу президента України, висловив свої припущення, що через зростання кількості тих, що заразилися коронавирусной інфекцією місцеві вибори 2020 НЕ будуть схильні до переносу.

Як передає новинний портал Завтра , про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив Єрмак. Виходячи їх його слів, в Україні йде підготовка до другої хвилі коронавирусной пандемії і на даний момент ситуація знаходиться під контролем.

«Думаю, перенесення не буде. По-перше, це не обговорюється, і я навіть не бачу жодних підстав говорити на цю тему », – підкреслив глава Офісу президента.

Андрій Єрмак додав, що кожен день проходять селекторні наради під головуванням Володимира Зеленського, чинного президента України, де беруть участь практично всі головні чиновники України, систематично проходять зустрічі з главами ОДА, Зеленський багато їздить по всій території України, відвідує больніциі слухає і профільних лікарів.

Глава ОПУ підкреслив, що деякі місцеві чиновники, які женуться за політичними дивідендами, забули, що «життя людини – найцінніше».

Нагадуємо, що повідомлялося як будуть проходити місцеві вибори в умовах карантину.

Також Єрмак дав коментар про призначення і усунення Фокіна від роботи в ТКГ.

Джерело: Народна Правда