Від COVID-19 в Туреччині та Єгипті туристів лікуватимуть безкоштовно

Від COVID-19 в Туреччині та Єгипті туристів лікуватимуть безкоштовно
Автор Желізняк Олександр в Новини

В Єгипті або Туреччині лікування туристів, які захворіли коронавирусною інфекцією під час відпочинку, страховими компаніями буде повністю компенсовано.

Як передає новинний портал Завтра , на даний момент курорти цих країн безпечні, були зафіксовані поодинокі випадки зараження коронавірусів. Про це розповів Олександр Новиковський – експерт з питань туризму.

«Якщо це страховий випадок, страхова компанія покриває повністю всі витрати на лікування людини. Єгипет пізніше повністю покриває перебування людини в готелі, якщо він не потребує госпіталізації, і квиток назад. Та ж історія в Туреччині », – пояснив експерт.

Лікування всіх туристів покривається страховими полісами в тому випадку, якщо вони захворіли COVID-19 на території Туреччини і Єгипту, потребують госпіталізації і потрапляють до лікарень.

Новиковський розповів, що найкраще для подорожі до Єгипту коштує зробити тест на COVID-19 заздалегідь в Україні, а не на кордоні. Це можна пояснити тим, що, якщо тест, який буде зроблений на кордоні, виявиться позитивним, цей випадок не буде вважатися страховим і мандрівникові доведеться оплачувати лікування самостійно. Також він буде змушений перебувати на самоізоляції.

«Відпочивати безпечно», – сказав Новиковський, так як він стверджує, що курорти виконують всі санітарно-епідемічні норми і зменшили кількість туристів.

Нагадуємо, що відомий курорт закрив кордон для українців.

Також відомі курорти посилили правила в’їзду для українців.

Джерело: Народна Правда