Навіщо власникові машини автохімія й автокосметика?

Навіщо власникові машини автохімія й автокосметика?
Автор Желізняк Олександр в Наука

Використання автохімії необхідно для підтримки презентабельного зовнішнього вигляду автомобіля. Крім того, на ринку пропонуються присадки для технічних рідин, що покращують їх параметри. Тому лінійка даної продукції ділиться на автохімію та автокосметика. Розглянемо детально кожну категорію і її призначення.

Автокосметика

Основне завдання автокосметики полягає у видаленні забруднень і жирних плям з металевих і пластикових поверхонь, а також відновленні лакофарбового покриття. Властивості і компонентний склад кожного засобу залежить від його призначення.

Косметика для салону

Призначена для очищення шкіряної, пластикової, тканинної і вінілової обробки. Отже, косметикою для салону можна обробляти сидіння, панель приладів, бічні вставки в дверях, килимки для ніг і ін. Такі кошти пропонуються в основному у вигляді шампуню або гелю. До цієї категорії також належать і омивачі для лобового скла, які діляться на зимові та літні. Завдяки наявності в складі одноатомного спирту, омивач скла зимовий не замерзає в холодну пору року.

Косметика для двигуна

Основне завдання косметики для двигуна полягає у видаленні жирних плям і патьоків масла з корпусу силового агрегату і допоміжного обладнання. Пропонується в основному у вигляді спреїв, до складу яких входять речовини, які не здатні завдати шкоди струмоведучих частин в ізоляції.

Косметика для кузова

До цієї групи автокосметики входять поліролі та відновники. Перші призначені для усунення мікротріщин в лакофарбовому покритті. Ефективність таких засобів дозволяє повернути покриттю зовнішній вигляд, а якщо в складі є віск, поверхня набуває блиск. Відновлювачі здатні повернути первісний вигляд лакофарбового покриття навіть в разі утворення відколів.

види автохімії

До цієї категорії входить серія присадок для мастильного матеріалу, бензину і дизельного палива. Завдяки унікальному складу, присадки в дизельне паливо і бензин покращують їх властивості, що підвищує тягові характеристики силового агрегату і знижує витрату пального. Присадки для моторного та трансмісійного масла поліпшують фізичні властивості мастильного матеріалу, сповільнюючи процес старіння. Це покращує роботу двигуна, так як в маслі менше продуктів власного окислення. Підбирати присадки необхідно в залежності від характеристик масла і якості палива, що заливається.

Де купити автохімію і косметику в Києві

Не завжди потрібна допомога майстрів при покупці автокосметики, але якщо мова йде про автохімію для технічних рідин, раціональніше звернутися в будь-який автосервіс компанії Oiler. Справа в тому, що неправильно підібраний хімічний склад присадок може навпаки погіршити властивості моторного масла або палива. Ознайомитися з пропонованою автохимией можна на сайті компанії https://oiler.ua/, де представлений повний перелік наявної продукції.

Джерело: Народна Правда