Єгипет спростив в’їзд, а Румунія ввела ПЛР-тести і карантин для українців

Єгипет спростив в’їзд, а Румунія ввела ПЛР-тести і карантин для українців
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

По всьому світу погіршується ситуація з COVID-19, але поки деякі країни “закриваються” зовсім, інші – пом’якшують правила в’їзду для туристів.

Так, Ізраїль, який напередодні оголосив повторний локдаун, продовжив жорсткий карантин до 14 жовтня. Про це повідомляє NEWSru.co.il.

За інформацією видання, уряд доручив вивчити пропозиції про посилення контролю за дотриманням карантину та підготувати рекомендації щодо виходу з карантину. План по виходу з карантину планують розглянути на засіданні Кабміну в неділю. Одночасно з цим в Ізраїлі планують дозволити відвідування самотніх літніх людей.

Одночасно з цим Єгипет з 1 листопада скасовує візовий збір для туристів, які прибувають в губернаторства Південний Синай, Червоне море, Луксор і Асуан. Спрощені правила в’їзду будуть діяти до 30 квітня 2021 року.

У посольстві України в Єгипті повідомляють, що туристи повинні мати при собі негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до в’їзду. При прибутті до Хургади, Шарм еш-Шейху, Марса-Аламу і Таба наявність такого тесту необов’язкова – тестування можна пройти в аеропортах.

А в Румунії кажуть, що з 7 жовтня туристам, які прибувають з країн з високим рівнем зараження COVID-19 (Україна в списку), потрібно буде надавати результати ПЛР-тестів на коронавірус і пройти 14-денний карантин. Туристи, які приїжджають до Румунії на термін до трьох днів з країн з високим ризиком, можуть в’їхати при наявності негативного ПЛР-тесту. Однак він повинен бути зроблений не пізніше ніж за 48 годин до поїздки.

При цьому туристи, які будуть проходити карантин, на 8 день зможуть зробити тест, і якщо він виявиться негативним, то карантин завершується достроково на десятий день.

Як повідомлялося раніше, українці з дуже важкою формою пневмонії, яка як відомо, є ускладненням COVID-19, можуть не розраховувати на апарати ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксигенація). “Штучних легень” в нашій країні всього кілька десятків, і далеко не кожен лікар може вести пацієнтів на ЕКМО.

В Україні зафіксували 4348 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Всього в країні з початку пандемії захворіли 234 584 особи. Одужали поки лише 103 401 (+2149 за минулу добу). Померли – 4520 (+90 за минулу добу).

Станом на 6 жовтня, в Україні тільки одна область може послабити карантин.

Джерело: Народна Правда