Народний депутат Юрій Арістов веде бізнес з Росією

Народний депутат Юрій Арістов веде бізнес з Росією
Автор Желізняк Олександр в Новини

Юрій Аристов непримітний депутат Верховної Ради, який на відміну від своїх скандальних колег вважає, що краще не світитися, а тихо лобіювати свої інтереси і заробляти мільйони, при цьому ухилятися від сплати податків і монополізувати ринки, завдяки своїй владі і мандату депутата.

Так, за даними аналітичного порталу Слово і Діло, народний депутат Арістов, він же ресторатор і великий підприємець, є бенефіціаром і засновником більш ніж 20 компаній, які щорічно приносять йому круглу суму, про яку, до речі, пан Арістов воліє мовчати.

Про це свідчить відсутність декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Юрія Арістова на сайті НАПК. Не бажає слуга українського народу розповідати про свої “доходи”. Але, нескладно уявити, про які суми йдеться, адже дані про компанії, які приносять йому мільйони, можна легко знайти на сайті аналітичної системи YouControl. Варто зазначити, що отримання мандата народного депутата не змусило Арістова відмовитися від підприємницької діяльності. Тому основний дохід політику приносить торгівля рибою, а парламент для нього – не більше ніж захоплення. Правда це хобі бізнесмена оплачується за податки українців, які він не платить. Такий собі “рибалка” місцевого розливу. Рибку з’їсти любить, а ось ловити змушує всіх навколо.

Про те, як працюють його компанії і навіщо Арістову більше 10 компаній з оптової та роздрібної торгівлі рибою зрозуміти легко навіть школяреві. Завдяки своєму впливу і друзям, Юрій Юрійович забрав собі левову частку ринку і став монополістом з постачання продуктів харчування, а також переробки та консервування риби, ракоподібних та молюсків. Крім того, Юрій Юрійович Аристов безсоромно веде спільний бізнес з громадянином Російської Федерації – патокового Владимиров Вікторовичем. І поки Україна бореться на сході за свою територію, а українські солдати гинуть за майбутнє наших дітей, Аристов з патокового займаються операціями з нерухомим майном і виводять мілліонии в офшори для своїх дітей.

Примітно, що компанія була зареєстрована в 2015 році, коли конфлікт з Росією вже був в самому розпалі. У новій роботі на посаді народного депутата, Арістова теж цікавлять тільки гроші. Якщо уважно вивчити його законодавчу діяльність, більше 90% ініціатив пов’язані з Законом України про бюджет. Але ось простежити за своєчасною сплатою податків своїми компаніями у депутата не вистачає часу.

Тому виникає питання: як людина, у якого компанії не платять податки в казну, веде спільний бізнес з російськими нафтомагнатами, може очолювати Комітет з питань бюджету у Верховній Раді України? На які потреби депутат Арістов буде розподіляти державні гроші і чиї інтереси лобіюватиме? України чи Росії? Свої чи українців? Відповідь очевидна.

Джерело: Народна Правда