У військовій частині під Києвом солдат-строковик помер після знущань співслужбовця

У військовій частині під Києвом солдат-строковик помер після знущань співслужбовця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В одній з військових частин Національної гвардії в Вишгороді Київської області строковик помер після знущань. 

Подробиці повідомляє прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону.

Солдат Національної гвардії змусив віджиматися співслужбовця, а після ударив в груди. В результаті потерпілий помер. Тепер вбивці загрожує до 10 років в’язниці.

“Установлено, що 03.10.2020 вказаний військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого співслужбовця, а саме примусив останнього віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого постраждалий втратив свідомість та, не приходячи до тями, помер”, – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці заарештували нацгвардійця, йому вручили підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 406 КК України, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. На даний момент триває проведення судово-медичної експертизи і слідчих дій з метою встановлення об’єктивних обставин злочину.

Солдата Національної гвардії України повідомлено про підозру у вчиненні нестатутних взаємовідносин, що спричинили смерть…

Gepostet von Спецпрокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону am Dienstag, 6. Oktober 2020

Джерело: Народна Правда