Війна за Нагірний Карабах: глава МЗС Вірменії їде в Росію

Війна за Нагірний Карабах: глава МЗС Вірменії їде в Росію
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Глава МЗС Вірменії Зограб Мнацаканян планує відвідати Москву найближчим часом, щоб провести переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє “Дождь”.

Loading...

Видання зазначає, що зустріч Зограба Мнацаканяна з Сергієм Лавровим може відбутися 12 жовтня.

Крім того, як з’ясували журналісти, ведеться дипломатична робота по проведенню зустрічі співголів Мінської групи ОБСЄ з карабахської проблеми.

В якості ймовірних дат зустрічі називають 8-9 жовтня. Переговори можуть пройти в Женеві.

Одночасно з цим відомо, що президент Азербайджану Ільхам Алієв вважає, що Вірменія хоче втягнути в конфлікт в Нагірному Карабаху країни Організації Договору про колективну безпеку і Європи. Хоча, на його думку, цей конфлікт не повинен виходити за межі Вірменії і Азербайджану.

Відповідну заяву Алієв зробив в інтерв’ю російському “Першому каналу”:

“Насправді, конфлікт навіть не виходить на територію Вірменії, оскільки не дивлячись на артобстріли з вірменської території, ми по території Вірменії жодних ударів не завдаємо і на вірменську територію не переходимо. Вірменська сторона намагається втягнути в це протистояння ОДКБ, намагається втягнути європейські країни і намагається інтернаціоналізувати конфлікт”.

До Організації Договору про колективну безпеку входять: Росія, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизія і Таджикистан.

Раніше спікер міністерства оборони Вірменії Шушан Степанян повідомляла, що Азербайджан почав масштабний наступ на південь невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки – в Степанакерті гриміли вибухи.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...