Київ може опинитися в “червоній” зоні карантину

Київ може опинитися в “червоній” зоні карантину
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Київ зараз знаходиться в “жовтій” карантинній зоні, але незабаром може опинитися в “помаранчевій”, а потім і в “червоній”. Про це повідомив в коментарі “РБК-Україна” глава київської Госпродспожівслужби Олег Рубан. За його словами, питання зонування Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перегляне вже сьогодні, 8 жовтня.

Чому Київ може опинитися в “помаранчевій” епідемічній зоні

Через кількість виявлених за останні 7 днів випадків COVID-19 – більш ніж сотні випадків на 100 тисяч населення. Крім того, пацієнти з COVID-19 заповнили столичні медустанови.

“Комісія розгляне питання про зміну кольору за показаннями. Місто Київ потрапляє в” помаранчеву “зону. Велика проблема сьогодні з ліжкомісцями, наповненість – майже на 75-70%”, – пояснив Рубан.

При цьому, якщо заповненість ліжкомісць більше 60% буде триматися довше 5 діб, карантинні заходи в місті можуть стати жорсткішими. І не виключено, що з часом столиця виявиться навіть у “червоній” епідемічній зоні.

“У Києві це тільки почалося. Може бути і “червона” зона, але основне завдання – не допустити цього … Щодня проводиться збільшення ліжкофонда, що є сьогодні основним критерієм впровадження жорстких карантинних заходів”, – пояснив він.

Як повідомлялося раніше, в Україні вже зайняті 66,2% ліжок для пацієнтів з COVID-19.

В Україні за минулу добу зафіксовано 5 397 випадків COVID-19.

Джерело: Народна Правда