“Молодь, біжіть”: що українці думають про заяву Шмигаля, що пенсій не буде

”Молодь, біжіть”: що українці думають про заяву Шмигаля, що пенсій не буде
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Заява прем’єра Дениса Шмигаля про те, що через 15 років в Україні не платитимуть пенсії приголомшила українців. Хоча багато хто і без цієї новини вважає, що на соціальні виплати розраховувати не доводиться. Як відомо, Шмигаль заявляв, що платити пенсії буде просто нічим, оскільки працюючих буде менше, ніж непрацездатних. Він також підводив до того, що українці повинні збирати собі на пенсію самі вже зараз. Судячи з усього, українці давно розчарувалися у підтримці державою пенсіонерів.

Про це, зокрема, свідчить опитування “Страны”. Так, жителі Києва погоджуються з тим, що піклуватися про себе потрібно самостійно. Багато хто говорить, що не розраховує на пенсію, розраховують на дітей, на те, що будуть працювати, на додатковий пасивний дохід. Є й ті, хто рекомендує молоді швидше їхати з України.

Loading...

“Я не розраховую на пенсію. Все йде до того, що потрібно формувати пасивний дохід, фінансовий потік або відкладати з молодості. У нас є кілька проектів в сім’ї, які дають дохід і будуть приносити дохід через 10-20-30 років незалежно від нашої діяльності. Розглядаємо варіанти інвестиційних фондів, але поки за цю тему глибоко не брались “.

“Потрібно розвивати виробництво в Україні, давати місця молоді, виплачувати податки, щоб пенсіонери були соціально забезпечені. Інших виходів немає. Де брати гроші? Швидше за все, наш уряд не працює, як треба”.

“Я вже давно виїхала з країни і не живу тут дев’ять років, не бачу майбутнього. Я навіть не знаю, хто у нас прем’єр-міністр. Мені страшно чути, що тут відбувається. Я дуже рада, що тут не живу. Можливо, коли -небудь перевезу своїх батьків. Мої батьки на пенсії і працюють всі також. Це дуже складно “.

“Я сам відкладаю. Є багато різних способів … Традиційно це вкладення в нерухомість, землю, акції. Для тих у кого вже зовсім не вистачає грошей, є допомога по бідності, яка по факту у нас є пенсією, тому що на цю пенсію прожити неможливо. Немає сенсу покладатися на державу. Солідарна система була придумана з таким розрахунком, щоб на одного пенсіонера були хоча б п’ять працюючих. У нас такої кількості немає “.

“Це плювок. Це взагалі що? Висновки сумні. Молоді треба тікати з країни, яка не дбає про людей похилого віку. Ці відрахування фактично вкрали. Молодь, біжіть! Я, наприклад, чекаю на болгарський паспорт. Будемо здавати київську нерухомість. Добре, що поки ще є сили, як викрутитися, а хто старший – їх шкода “.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...