COVID-19: експериментальне лікування плазмою крові – Степанов

COVID-19: експериментальне лікування плазмою крові – Степанов
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Максим Степанов, який є міністром охорони здоров’я України, поділився тим, як хворих коронавирусною інфекцією планують лікувати плазмою крові з антитілами до COVID-19.

Як передає портал Народна Правда, по словами міністра, зараз у багатьох країнах світу проводять даний експеримент. Вчені збирають гіпериммунну плазму, тобто плазму людей, які вже перехворіли на коронавірус, і виготовляють імуноглобулін.

“Ми теж починаємо цей процес. Спочатку нам треба зібрати плазму, а потім передати на виготовлення цього імуноглобуліну, щоб потім вже в рамках клінічних випробувань почати використовувати його на території України”, – розповідає Степанов.

Як зазначає голова МОЗ, звичайний імуноглобулін вже показав досить хороші результати в боротьбі з коронавирусною інфекцією, тому, його можуть внести в протокол лікування хворих.

9 жовтня під час засідання Кабміну повідомили про плани почати експериментальне лікування хворих на коронавірус імуноглобуліном. Якщо випробування пройдуть позитивно, його використовуватимуть для лікування.

Нагадуємо, що повідомлялося про новий антирекорд на момент 10 жовтня.

Також в Києві через пацієнтів з COVID-19 закінчилися місця в лікарнях.

Джерело: Народна Правда