Нагірний Карабах: загинуло понад 50 мирних жителів

Нагірний Карабах: загинуло понад 50 мирних жителів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Мішель Бачелет, який є Верховним комісаром ООН з прав людини. заявила, що з початку бойових дій в районі Нагірного Карабаху загинуло понад 53 мирних жителя.

“Інформація з різних джерел, яку Управління ООН з прав людини не змогло перевірити самостійно, свідчить про те, що в результаті бойових дій було вбито близько 53 цивільних людей, серед яких є діти. Переважна більшість будівель, в тому числі будинки, школи та інші цивільні об’єкти, які зазнали руйнувань, були розташовані в Нагірному Карабасі”, – розповідається в заяві.

В ООН були стурбовані тим, що війська Вірменії за підтримки невизнаної Нагірно-Карабахської республіки і Азербайджану використовують важке озброєння, в тому числі ракетні системи.

Вранці, 27 вересня, стало відомо, що трапилося загострення ситуації в Нагірному Карабасі і поновилися бойові дії між Вірменією і Азербайджаном.

Як передає новинний портал Завтра, 27 вересня Нікол Пашинян, який є прем’єр-міністром Вірменії, висунув заяву, що Азербайджан напав на Нагірний Карабах.

Нагадуємо, що Путін кличе до Москви, а Туреччина заявляє про готовність відправити військових.

Також під час боїв за Нагірний Карабах обстріляли старовинний собор.

Джерело: Народна Правда