Переведіть школи на дистанційне навчання – МОН

Переведіть школи на дистанційне навчання – МОН
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам перейти в режим дистанційного навчання протягом наступних чотирнадцяти днів.

Як передає портал Народна Правда, Сергій Шкарлет, який є тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки, написав про це в своєму Telegram-каналі.

Loading...

Як говорить сам Шкарлет, Міністерство освіти разом з Міністерством охорони здоров’я на постійній основі моніторять ситуацію з кількістю заражень коронавирусною інфекцією, в тому числі і в навчальних закладах України.

“Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей”, – написав Сергій Шкарлет.

Також їм було підкреслено, що питання організації навчання має вирішуватися на місцях.

“Важливо, щоб в такій непростій ситуації центральна і місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу прислухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО”.

За словами Степанова, глави МОЗ, найголовніше на даний момент – не допустити стрімкого поширення вірусу і зберегти здоров’я людей.

Нагадуємо, що в Україні новий антирекорд на момент 10 жовтня.

Також повідомлявся топ найнебезпечніших місць, де можна заразитися коронавірусів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...