COVID-19: деякі країни Євросоюзу підсилюють карантинні заходи

COVID-19: деякі країни Євросоюзу підсилюють карантинні заходи
Автор Іван Лавринець в Закордонна правда/Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Німеччина, Польща, Чехія і Великобританія на тлі зростання числа заражень COVID-19 вводять нові обмеження в спробі сповільнити поширення коронавируса.

Як передає портал Народна Правда, в Берліні і Франкфурті-на-Майні бари і ресторани до 31 жовтня будуть закриватися о 23:00. Крім того, будуть обмежені години роботи всіх магазинів. Виняток зроблено для аптек і автомобільних заправок.

Loading...

Напередодні канцлер Німеччини Ангела Меркель зажадала від місцевої влади територій, де спостерігається високий показник заражень, в десятиденний термін сповільнювати швидкість поширення COVID-19. В іншому випадку для них доведеться ввести жорсткі обмежувальні заходи.

У Польщі за останню добу виявили рекордно високу для країни число заражень – понад 4 тисяч, громадян зобов’язали носити маски у всіх громадських місцях.

У Британії експерти в області охорони здоров’я закликають носити маски всіх співробітників офісів в тому випадку, якщо вони знаходяться в приміщенні не одні.

В останні дні прискорилися темпи зараження населення COVID-19 в Чехії, влада розглядає можливість введення режиму ізоляції. Четвертий день поспіль у цій країні реєструють рекордно високе число заражень – понад 8,6 тисячі.

Нагадуємо, що повідомлялися області України з самими заповненими лікарняними ліжками.

Також в ОРДО навчальні заклади переходять на дистанційне навчання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...