COVID-19 можна заразитися через кон’юнктиву очей – вчені

COVID-19 можна заразитися через кон’юнктиву очей – вчені
Автор Іван Лавринець в Закордонна правда/Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

COVID-19 може проникати в очі і викликати серйозні ускладнення. Симптоматика залежить від початкового стану здоров’я людини, яка заразилася коронавирусною інфекцією.

Як передає портал Народна Правда, про це повідомляється в MedicalХpress. Підставою для такого твердження став випадок пацієнтки з Китаю, у неї після одужання від коронавирусною інфекції розвинувся гострий напад глаукоми, а в аналізах тканин її очі знайшли COVID-19.

Loading...

“Передбачалося, що очі можуть бути джерелом як” внутрішнього “, так і” зовнішнього “нового коронавируса”, – затвердив доктор Аарон Глатт.

Також повідомляється, що 64-річна пацієнтка була виписана з лікарні після двотижневого перебування з діагнозом коронавірус. Симптоми були відсутні, а тестування показували негативні результати.

Але приблизно через тиждень жінка поскаржилася на біль в очах і втрату зору.

Пацієнтка знову була госпіталізована, їй поставили діагноз гостра закритокутова глаукома і катаракта. Так як ліки не змогли знизити її внутрішньоочний тиск, лікарі зважилися на операцію і взяли в ході операції зразки тканин.

Аналіз показав, що COVID-19 проник в тканини ока жінки. Даний факт підтверджує, що ця ситуація підкреслює важливість захисту очей під час пандемії.

“Цей випадок є доказом того, що коронавірус може інфікувати не лише дихальну систему, а й тканини ока”, – повідомили вчені-медики.

Нагадуємо, що повідомлялася статистика поширення по районам столиці на момент 11 жовтня.

Також в Україні більш 261 тис. Нових випадків зараження момент 11 жовтня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...