COVID-19 у Трампа: президент США більше не заразний

COVID-19 у Трампа: президент США більше не заразний
Автор Іван Лавринець в Закордонна правда/Коронавірус/Новини/Політична правда/Правда про здоров'я

Дональд Трамп, чинний президент Сполучених Штатів Америки, який перехворів коронавірусів, більше не несе небезпеки оточуючим і не є заразним.

Як передає портал Народна правда, про це заявив Шон Конлі – лікуючий лікар президента США. За словами лікаря, Трамп підходить під критерії Центру по контролю і профілактиці захворювань і має право вийти із самоізоляції. Про це повідомляє CNN.

Loading...

“Радий повідомити, що на додаток до того, що президент відповідає критеріям CDC для безпечного припинення ізоляції, ранкова ПЛР-проба на COVID-19 показала, що за визнаними в даний час стандартам він більше не є джерелом передачі інфекції”, – вказав в записці доктор на ім’я Кейлі Макінані – прес-секретаря Білого дому.

Конлі додав, що у американського лідера не було температури за минулу добу, а тестування вказують на те, що вірус не розмножується. Конлі дав йому дозвіл повернутися до активного графіку роботи, так як результати діагностування показали, що тепер це безпечно для здоров’я президента і оточуючих.

“Відчуваю себе відмінно. Ми приступаємо до масованого проведення передвиборних заходів, тому що не можемо допустити, щоб наша країна стала соціалістичною … або чимось ще більш жахливим”, – заявив Дональд Трамп, звертаючись з балкона до присутніх біля Білого дому.

Стало відомо, що на наступному тижні у Трампа заплановано три мітинги, в яких він збирається взяти участь.

Нагадуємо, що на Донбасі критична ситуація з COVID-19.

Також повідомлялося, що Трамп хоче стати донором плазми крові для хворих COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...