У ОРДО навчальні заклади переходять на дистанційне навчання

У ОРДО навчальні заклади переходять на дистанційне навчання
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

У Донецькій області всі освітні установи переходять на дистанційну форму навчання, про це повідомляють інформаційні ресурси бойовиків.

«З 12 жовтня 2020 і до особливого розпорядження керівника організацій і установ всіх форм власності, які надаються освітні послуги, зобов’язані забезпечити організацію освітнього процесу з використанням електронного навчання і дистанційного освітніх технологій», – пишеться у повідомленні штабу по боротьбі з COVID-19.

Як передає портал Народна Правда, в окупованій частині Донецької області школи пішли на осінні канікули з 5 до 25 жовтня.

Вчора, 10 жовтня, Павло Лисянський, який є представником Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях, повідомив про те, що ситуація з поширення COVID-19 в окупованій частині Донецької та Луганської областей знаходиться в критичному стані.

Контрольовані Росією бойовики проводять масові заходи на окупованій території під час прийняття карантинних заходів, чисельність яких може перевищувати сотню осіб.

Нагадуємо, що МОН рекомендує перевести школи на дистанційне навчання.

Джерело: Народна Правда