Змінилися фінансові позиції найбагатших компаній і їх власників – Forbes

Змінилися фінансові позиції найбагатших компаній і їх власників – Forbes
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Закордонна правда/Новини

Завдяки партнерству Microsoft і роздрібних мереж з продажу ігрових приставок та ігор GameStop, стан Білла Гейтса збільшилася на $ 2,1 млрд (до $ на 117,2 млрд), а колишнього глави компанії Стіва Балмера – на $ 2,6 млрд (до $ 73,4 млрд) . Акції Microsoft виросли за сім днів на 4,7%.

Як передає портал Народна Правда, стан засновника і гендиректора Tesla Ілона Маска зросла на $ 3,5 млрд (до $ 90,8 млрд), почасти завдяки аналітику New Street, який спрогнозував зростання вартості акцій Tesla до $ 578, пославшись на відсутність істотної конкуренції. У п’ятницю на закритті біржі акції Tesla продавалися по $ 434 за акцію.

Loading...

Папери Alphabet (материнська компанія Google) виросли за тиждень на 3,9% після того, як належить компанії розробник безпілотних автомобілів Waymo представив свою службу таксі без водія. В результаті стану засновників Google Ларрі Пейджа і Сергія Бріна збільшилися на $ 2,3 млрд і $ 2,1 млрд відповідно. У Пейджа капітал зріс до $ 67,7 млрд, у Бріна – до $ 65,8 млрд.

Але найвищий ріст активів спостерігається у компанії Amazon, стан засновника і генерального директора Джеффа Безоса і його колишньої дружини Маккензі Скотт в сумі зросла майже на $ 12 млрд за тиждень завдяки зростанню акцій. Стан найбагатшої людини планети за сім днів зросла на $ 8,8 млрд і склало $ 193,1 млрд. У його екс-дружини, яка володіє 4% акцій Amazon, капітал зріс за цей час на $ 3 млрд (статок – $ 62,2 млрд).

За тиждень акції Amazon подорожчали на 5%. Тільки в п’ятницю, 9 жовтня, вони виросли на 3% після того, як компанія оголосила про те, що на велику кількість електроніки та інших товарів будуть знижки в дні розпродажу 13 і 14 жовтня для користувачів сервісу Amazon Prime.

Нагадуємо, що вчена заявила, що проблеми з пенсіями будуть в Україні до 2050 року.

Також повідомлялося, що українцям уріжуть субсидії, коли це станеться і як будуть рахувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...