Безсимптомний COVID-19: лікар спростував головний міф щодо коронавірусу

Безсимптомний COVID-19: лікар спростував головний міф щодо коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Лікар спростував інформацію про те, що коронавірусну інфекцію (COVID-19) можна перенести без симптомів.
Київський медик Тарас Жиравецький каже, симптоми є завжди, але у всіх вони проявляються по-різному.
Доктор вважає, що люди до 35 років дійсно можуть переносити COVID-19 і безсимптомно, а просто в легкій формі. Люди після 35, на його думку, обов’язково його відчують.

“Симптоми завжди є. Це закладеність носа, температура 37,2, кашель, сильна втома, головний біль. У молоді коронавірус дійсно може протікати легше. А ось старші, навіть після 30-35 років, відчують його хоча б на рівні ГРВІ”, – цитує лікаря “Обозреватель”.

Loading...

Також медик розповів, чим зараз в Україні лікують коронавірус. У важких випадках хвороби пацієнтам призначають антибіотик.

“Зараз при складному стані відразу дають потужний антибіотик. До речі, ми колись його призначали при простатиті. Ще одна штука, пацієнти, у яких до коронавируса були запалення шлунка, дванадцятипалої, цими потужними антибіотиками найімовірніше за десять днів пролікували цю бактерію. У них може стабілізуватися кислотність, поліпшення стану можуть отримати ті, у кого був синдром роздратованого кишечника “, – резюмував лікар.

Нагадаємо, в Україні від коронавирусной інфекції (COVID-19) померли вже троє дітей.

Відзначимо, в Україні з початку пандемії померли вже 5 015 осіб з COVID-19.

Також повідомлялося про те, що Україна займає лідируючі позиції в поширенні коронавірусної інфекції ( COVID-19 ). У країнах Європи лідерами антирейтингу за кількістю нових випадків COVID-19 зараз є: Франція, Великобританія, Росія та Україна, яка займає 7 місце. У відповідному світовому антирейтингу Україна знаходиться на 11-му місці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...