Кримчак Сергій Олександрович

Кримчак Сергій Олександрович
Автор Желізняк Олександр в Досьє

Депутат Київської міської ради VIII скликання від Дарницького району м. Києва, округ №20.

Посада: Член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Loading...

Депутатська фракція: «Єдність».

Біографія, сім’я, хобі

Народився 31 серпня 1987 р. в Празі (Чеська Республіка). Батько, Кримчак Олександр Іванович, згідно з офіційною біографією депутата – військовослужбовець, за іншими даними – соліст Національного театру опери та балету ім. Т. Шевченка. Мати, Кримчак Ірина Василівна – викладач музики.

У шлюбі. Дружина – Масол Дар’я Ігорівна, внучка екс-прем’єр міністра України Віталія Масола. Виховує трьох дочок: Марію, Анастасію та Єлизавету.

Скандали

поливальні машини імені Сергія Кримчака і іменні лавочки.

13 вересня 2017 р. Сергій Кримчак був затриманий детективами НАБУ. За версією слідства, в 2010-2011 рр. він, перебуваючи на посаді секретаря комісії Київради з питань земельних відносин, організував злочинну схему по заволодінню трьох земельних ділянок, які перебували у комунальній власності, загальною вартістю понад 3,5 млн грн. Солом’янський районний суд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави 1,4 млн грн. Кримчак вніс гроші незабаром після арешту і вийшов на свободу.

Солом’янський районний суд Києва заарештував три компанії депутата Київської міської ради Сергія Кримчака і автомобіль Mercedes-Benz ML 350, який належить його дружині.

У лютому 2019 САП повідомила підозру Сергію Кримчаку. Йому закидають незаконне заволодіння шістьма земельними ділянками. 14 серпня 2019 р. в Шевченківському районному суді Києва відбулося підготовче засідання по справі Сергія Кримчака, колишнього секретаря земельної комісії Київської міськради, який звинувачується у заволодінні земельними ділянками.

Декларація

У 2017 році (у 2018 р. повноцінна щорічна декларація не подавалася) Сергій Кримчак задекларував 76 тис. грн, грошові активи дружини складають 1,240 млн. грн. і $3100. Річний дохід депутата склав 9 млн. грн. (зарплата, дивіденди, гонорари та інші виплати). Дохід дружини – 1,162 млн. грн. (пенсія, гонорари та інші виплати).

З нерухомого майна депутату належить три квартири в Києві. З цінного рухомого майна є годинник Chanel. У сім’ї три автомобілі: два Mercedes-Benz ML 350 і Mercedes-Benz GLE coupe.

Посилання

Громадська приймальня: вул. Драгоманова, 31-б, оф. №4, (044) 570-17-17

Електронна пошта: [email protected]

Офіційна сторінка на сайті КМР https://kmr.gov.ua/uk/users/krumchak

Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/krymchak.sergiy

Звіт депутата за 2018 рік

Джерело: Народна Правда