Кримінальна шістка Костя Бєдовой-Калоша виявився ідіотом з довідкою

Кримінальна шістка Костя Бєдовой-Калоша виявився ідіотом з довідкою
Автор Желізняк Олександр в Публікації

Відомий наркоторговець, рекетир і політичний аферист Костянтин Бєдовой-Калоша виявився розумово відсталим. Такий діагноз йому поставили ще в дитячі роки. Про це розповіло джерело, який багато років знає цього бандита.

За його словами, ще в школі лікарі виявили у Кості Бєдового розумові вади, тоді ж йому навіть видали так звану «жовту картку».

Втім, розумова відсталість не завадила Кості Калоші зайнятися криміналом. Щоб приховати від всіх правду про свій реальний розумовий розвиток, Костянтин Бєдовой почав «обзаводитися» різними дипломами, «регаліями» і посвідченнями.

Сьогодні цей наркоторговець і кримінальна шістка називає себе блогером, заслуженим юристом України, членом Нацспілки журналістів України і членом Об’єднання ветеранів розвідки. Хоча давно підтверджені факти, що це тільки порожні розмови і брехня, яка не відповідають дійсності.

Якийсь час Кості Калоші вдавалося обманювати громадськість своїми фальшивими «корочками». Однак, останнім часом вся його фейкова біографія розсипається як картковий будиночок.

Так, нещодавно дисциплінарна комісія Асоціації адвокатів України призупинила дію його фейкового адвокатського посвідчення.

Як раніше писали ЗМІ, Костя Калоша починав свою кримінальну діяльність з продажу порнографічних касет на вокзалах і ринках. Був шісткою в ОПГ Віктора Рибалки. Займався рекетом на столичних базарах, торгував наркотиками і виконував іншу «брудну» роботу. Одного разу він вирішив «кинути» своїх подільників – вкрав «злодійську касу» і втік в Ізраїль. Близьке оточення відзначає характерну боягузтво Кості Калоші. Бідової зважився повернутися в Україну тільки після того як, перебуваючи подалі від України, зміг організувати вбивство свого колишнього «шефа» Рибалки. Після повернення в країну він продовжив вести кримінальний бізнес: торгував наркотиками, зброєю, «кришував» проституцію, займався розбоями.

Центром його злочинної діяльності стали нічні клуби «Заїр» і «Дискотека 2000» в Києві.  А в Києві по вул. Антонова, 4, працює його нарколабораторія.

І хоча Костя Калоша намагається позиціонувати себе як блогера і експерта, проте розумова недорозвиненість бере своє: Бєдовой вже «прославився» не однією скандальною антиукраїнською заявою, в тому числі в ефірах російських пропагандистських телеканалів.

Так, він називав українців зрадниками і «розумово відсталими ідіотами», а в інтерв’ю НТВ розповідав, як «Америка захопила владу в Україні».

За фактами скандальних заяв бідових СБУ вже відкрила кілька кримінальних проваджень, в тому числі, за сепаратизм, заклики до повалення Конституційного ладу та ін.

Останнім часом Костею Калошею також зацікавилися націонал-патріоти, яких він боїться як вогню. Мабуть, для цього є підстави.

Джерело: Народна Правда