Названо ім’я ветерана АТО, який влаштував акт самоспалення в центрі Києва – фото

Названо ім’я ветерана АТО, який влаштував акт самоспалення в центрі Києва – фото
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Стало відоме ім’я чоловіка, який влаштував самоспалення в центрі Києва – ним виявився боєць-фронтовик ООС 49-річний Микола Микитенко.

Він пішов на цей крок в знак протесту проти політики президента України Володимира Зеленського. Подробиці в Facebook повідомила громадська організація “Відсіч”.

Loading...

Також за словами дочки Микитенко Юлії, яка також є військовослужбовцем, на даний час її батько живий, проте шанси вижити – мінімальні. В опіковий центр чоловіка госпіталізувала 55-я бригада київської міської клінічної лікарні №2.

Перед самоспаленням він був одягнений в камуфляжну форму і малиновий бере. На грудях у нього було більше десятка медалей.

Раніше, поліції Микитенко пояснив, що його не пустили в кабінет президента України.

З останніх повідомлень Микитенко в Facebook можна зрозуміти, що він незадоволений політикою Зеленського щодо бійців, які захищають Україну від агресора. Його рідні також це підтвердили.

“У 2014 році Микитенко брав участь в боях під Слов’янськом у складі добровольчого батальйону Національної гвардії України ім. Сергія Кульчицького. Під час евакуації збитого вертольота на Карачуні він отримав поранення, має групу інвалідності. Після лікування служив в різних бойових підрозділах в зоні ООС”, – сказано в повідомленні.Названо ім’я ветерана АТО, який влаштував акт самоспалення в центрі Києва – фотоНазвано ім’я ветерана АТО, який влаштував акт самоспалення в центрі Києва – фото

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...