В Україні різко зростуть ціни на опалення: скільки платитимемо

В Україні різко зростуть ціни на опалення: скільки платитимемо
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Ціни на опалення зростуть, оскільки взимку збільшаться тарифи на газ.

Про це йдеться в матеріалі “Обозревателя”.

Loading...

Аналітик Єгор Комов каже, що в грудні за кубометр газу доведеться платити 7 грн (зараз 5,4 грн). Виходячи з цього тарифи на опалення зростуть приблизно на 15-16%.

“З початком опалювального сезону попит на газ росте, більше покупців при тому ж обсязі, значить, вище буде ціна”, – розповів експерт.

При цьому аналітик нагадує, що є механізми, які дозволять заощадити. Наприклад, українці можу перейти на річний тариф, що допоможе платити за газ за однією фіксованою ціною.

Представник Асоціації постачальників енергоресурсів Артем Компан додав, що фактично вартість опалення для українців буде змінюватися щомісяця. Якщо в жовтні, ймовірно, різниця буде незначною, то в розпал сезону, в грудні-лютому, газ може підскочити в ціні від 5,8 до 7 грн за кубометр.

Нагадаємо, щоб поміняти постачальника, потрібно знайти його офіс або сайт і подати заяву. До нього прикріпити: документ на право власності (право користування), останню платіжку, копію паспорта та ІПН. Підтвердження про те, що ви успішно поміняли постачальника, прийде протягом 21 дня.

Напередодні глава «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що проти керівництва компанії порушено кримінальну справу. Звинувачення стосуються державної зради.

В Україні після скасування карантину різко зменшать розмір субсидії. Зараз, нагадаємо, у формулі враховують 15% від розрахункового заробітку, а за новими правилами буде 20%.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...