Виші в Україні переводять на дистанційне навчання з 15 жовтня: що важливо знати

Виші в Україні переводять на дистанційне навчання з 15 жовтня: що важливо знати
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Навчальні заклади в Україні переходять на дистанційну форму навчання з 15 жовтня. Відповідний указ з’явився сьогодні, 12 жовтня. Копію документа з підписом виконуючого обов’язки міністра науки і освіти Сергія Шкарлета опублікувало видання “Страна“.

Так, МОН рекомендує перейти на дистанційне навчання закладам вищої, професійної предвищої, професійно-технічної освіти з 15 жовтня по 15 листопада.

Loading...

Також в указі перераховані групи студентів, яким не потрібно виїжджати з гуртожитків з 15 жовтня. Це сироти, студенти з тимчасово окупованих територій України, практиканти, жителі “червоних” зон, а також іноземці. До списку цих осіб також відносяться ті, хто поєднує навчання з роботою.

Щоб залишитися в гуртожитку, необхідно написати заяву керівництву своїх факультетів. Тих, кому доведеться виїхати з гуртожитків, звільнили від оплати за проживання.

Оплату, яка була внесена як аванс, повинні повернути або зарахувати як оплату за наступні місяці проживання. Однак, офіційно ці рішення будуть схвалені на засіданні Кабміну 13 жовтня.

Як ми вже розповідали раніше, влада Черкас, які потрапили в «помаранчеву» зону карантину знову відмовилися вводити необхідні карантинні заходи, вважаючи їх передчасними.

Тим часом, Україна може отримати вакцину від коронавирусной інфекцією COVID-19 однією з перших, проте, до кінця 2020 року масове виробництво вакцини не планується.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...