Johnson & Johnson стала другою компанією США, яка зупинила випробування вакцини від COVID-19

Johnson & Johnson стала другою компанією США, яка зупинила випробування вакцини від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У вересні компанія AstraZeneca, що розробляє вакцину спільно з Оксфордським університетом, призупинила дослідження вакцина від коронавірусу – у добровольця виявили побічну реакцію. Зараз про зупинку випробувань заявляє фармацевтична компанія Johnson & Johnson.

На сайті компанії повідомляється, що третя фаза випробувань вакцини від коронавірусу зупинена відповідно до нормативних стандартів компанії через «незрозумілу» хворобу одного з добровольців.

Loading...

З чим пов’язано захворювання, вивчає незалежна Рада з моніторингу даних і безпеки учасників досліджень і медики самої Johnson & Johnson. Компанія також вказала на конфіденційність хворого добровольця і ​​пообіцяла надати більш детальну інформацію, коли з’ясує причини його хвороби.

«Несприятливі події – хвороби, нещасні випадки і так далі – є очікуваною частиною будь-якого клінічного дослідження, особливо великих досліджень», – відзначили в компанії.

Раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус попередив, що ідея колективного імунітету від коронавірусу не може бути дієвою стратегією в боротьбі з пандемією.

Число хворих COVID-19 в Україні збільшилося ще на 5 тисяч осіб.

Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні до кінця року.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 13 жовтня заявив, що в українських лікарнях дві третини ліжок вже зайняті хворими COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...