Кабмін дістане з COVID-фонду майже 3 млрд гривень: на що витратять гроші

Кабмін дістане з COVID-фонду майже 3 млрд гривень: на що витратять гроші
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Кабінет міністрів виділив Міністерству охорони здоров’я майже 3 млрд гривень з COVID-фонду. Про це у себе в Telegram-каналі пише народний депутат Олексій Гончаренко.

1 875 149,6 тисячі гривень спрямують на закупівлю засобів індивідуального захисту для закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу.

Loading...

1 068 084,2 тисячі гривень підуть на забезпечення готовності і реагування лабораторних центрів, що входять в сферу управління Міністерства охорони здоров’я, державних установ “Центр громадського здоров’я” і Український науково-дослідний протичумний інститут Мечникова МОЗ.

46 811,5 тисячі гривень виділили на закупівлю препарату “Ремдесівір”.

Представник Київради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Олег Гелевей заявляв, що в Києві з початку пандемії COVID-19 звільнилися 20-25% медичних працівників.

Нагадаємо, карантин в Україні продовжили через різке зростання нових випадків коронавірусу. Одночасно з цим посилюються і умови карантину.

Лідером з добової захворюваності COVID-19 в Україні стала Харківська область, напередодні там виявили відразу 741 випадок коронавірусної інфекції. Місцеві лікарі зізнаються, інфекційна лікарня переповнена і рятують вже тих, у кого більше шансів на життя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...