Карантин в Україні продовжили до кінця року: як посилили обмеження

Карантин в Україні продовжили до кінця року: як посилили обмеження
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Карантин в Україні продовжили до кінця грудня. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні 13 жовтня.

Карантин продовжили через різке зростання нових випадків коронавірусу.

Loading...

Одночасно з цим посилюються і умови карантину.

Рятують тих, у кого більше шансів: лікар розповів про катастрофу в Харкові через COVID-19

Масові заходи

Степанов пропонує в “зеленій” зоні дозволити масові заходи в цілому не більше 50 осіб за умови дотримання соціальної дистанції в 1,5 метра і масочного режиму. В “жовтій” – не більше 30 осіб. У “помаранчевій” – не більше 20. Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, крім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливо за окремим погодженням МОЗ.

Кабмін обмежив години роботи ресторанів і кафе

Кабмін обмежив години роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування – планується заборонити їх роботу з 22:00 до 7:00.

“Пропонується ввести обмеження на роботу ресторанів та інших закладів не пізніше 22 години навіть в зеленій, жовтій та помаранчевій зоні … робота з 22:00 до 7:00 суб’єктів господарювання з наданням послуг громадського харчування без організації дозвілля буде заборонена. Крім діяльності щодо надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки і замовлень на винос”, – зазначив глава Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов.

“Червона” зона визначається по-новому

Максим Степанов говорить, що визначений чіткий показник захворюваності, коли адміністративна зона буде переходити в “червону” зону: “Це якщо захворюваність протягом 14 днів становить більш ніж 320 на 100 тисяч населення. До цього показник був динамічним як в п’ять разів перевищує відповідний середній показник по країні”.

Канікули з 15 жовтня, можливий перехід на дистанційне навчання

Міністерство освіти і науки ініціювало перенесення канікул. В результаті Степанов рекомендує установам загальної середньої освіти оголосити канікули з 15 по 30 жовтня. Також не виключений перехід на дистанційне або змішане навчання.

Головні новини про COVID-19 на 13 жовтня:

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус попередив, що ідея колективного імунітету від коронавірусу не може бути дієвою стратегією в боротьбі з пандемією.

Число хворих COVID-19 в Україні збільшилося ще на 5 тисяч осіб.

Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні до кінця року.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 13 жовтня заявив, що в українських лікарнях дві третини ліжок вже зайняті хворими COVID-19.

У вересні компанія AstraZeneca, що розробляє вакцину спільно з Оксфордським університетом, призупинила дослідження вакцина від коронавируса – у добровольця виявили побічну реакцію. Зараз про зупинку випробувань заявляє фармацевтична компанія Johnson & Johnson.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зізнався, що в країні погіршилася ситуації з коронавірусів, але тотального карантину Україна не витримає.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...