Локдаун в Україні: Степанов зробив важливу заяву

Локдаун в Україні: Степанов зробив важливу заяву
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні можуть посилити карантин, але про тотальний локдаун мова не йде.
Таку заяву в ході брифінгу зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, в країні погіршилася ситуації з коронавірусом, але тотального карантину Україна не витримає:

Loading...

“Завтра на засіданні уряду будемо пропонувати більш жорсткі обмеження в країні. Не йдеться про повний локдаун, тому що країна цього просто не витримає. Перш за все це заборона масових заходів”.

“Ми вважаємо, що треба повністю, стовідсотково, заборонити будь-які масові заходи понад 50 осіб в “зеленій зоні”,  більше 30 чоловік в “жовтій”, 20 в “помаранчевій” і повністю в “червоній зоні”, якщо ми говоримо про адаптивний карантин”, – заявив глава мінохоронздоров’я.

Головні новини про COVID-19 на 13 жовтня:

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреєсус попередив, що ідея колективного імунітету від коронавірусу не може бути дієвою стратегією в боротьбі з пандемією.

Число хворих COVID-19 в Україні збільшилося ще на 5 тисяч осіб.

Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні до кінця року.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов 13 жовтня заявив, що в українських лікарнях дві третини ліжок вже зайняті хворими COVID-19.

У вересні компанія AstraZeneca, що розробляє вакцину спільно з Оксфордським університетом, призупинила дослідження вакцина від коронавируса – у добровольця виявили побічну реакцію. Зараз про зупинку випробувань заявляє фармацевтична компанія Johnson & Johnson.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...