Питання Криму залишається відкритим для України, – Дмитро Кулеба

Питання Криму залишається відкритим для України, – Дмитро Кулеба
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Питання повернення Криму буде відкрито для України до тих пір, поки півострів не повернеться до статусу, який був до лютого 2014 року.
Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, питання Криму закрите виключно в свідомості “жителів” Кремля.

Loading...

“Для решти світу і для самих росіян, які не обтяжені пропагандистськими штампами, питання Криму залишається відкритим, поки він не повернеться до складу України”, – заявив Кулеба.

Міністр також додав, що Росія продовжує свою агресію проти України. Наприклад, на 14 жовтня запланована 12 незаконна призовна кампанія в Криму. Така кампанія, уточнив міністр, військовий злочин і прямо заборонена міжнародним гуманітарним правом.

“Про злочини, які здійснює Російська Федерація в Криму, то всі вони належним чином документуються, фіксуються і, безумовно, настане час, коли всі вони додадуться до справи і Росія понесе за них відповідальність”, – зазначив Кулеба.

Як повідомлялося раніше, міністерство закордонних справ Російської Федерації звинувачує боснійську правозахисницю і Комісара Ради Європи з прав людини Дуню Міятович в тому, що вона не бачить утисків прав російськомовних громадян в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...