Зеленський оголосив всеукраїнське опитування в день виборів – перший пункт оголосять сьогодні

Зеленський оголосив всеукраїнське опитування в день виборів – перший пункт оголосять сьогодні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

25 жовтня, в день коли в Україні проведуть місцеві вибори, на виборчих дільницях проведуть всеукраїнське опитування. Українці відповідатимуть на 5 питань.

Про це у своєму відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський.

Loading...

Президент не озвучив, які саме це будуть питання, додавши, що подробиці будуть пізніше.

“25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п’ять важливих питань. Про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні і в інтернеті. Про що сперечаємося з друзями, батьками або таксистами. Про те, що раніше нас ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку”, – зазначив Зеленський.

Джерело  “РБК-Україна” в Офісі президента повідомляє, що перше питання, яке готують винести на всеукраїнське опитування 25 жовтня, можуть оголосити вже сьогодні. Видання також пише, що ідея Володимира Зеленського вже зустріла шалений опір, оскільки раніше політичні групи не були зацікавлені в проведенні реальних референдумів і опитувань.

“Тим не менш, опитування буде. Остаточний формат оголошеного президентом опитування прямо зараз ще визначається, логістику узгоджують з усіма відомствами, що мають відношення до проведення виборів. Перше питання буде оголошено дуже скоро, найближчим часом, можливо вже сьогодні”, – зазначив співрозмовник.

25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих питань.5 питань, які нам раніше ніхто ніколи не ставив. 5 питань, щоб дізнатися саме твою думку!

Gepostet von Володимир Зеленський am Montag, 12. Oktober 2020

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...