День захисника України: в Києві почався масштабний мітинг

День захисника України: в Києві почався масштабний мітинг
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У центрі Києва розпочався масовий мітинг до Дня захисника України.

Сотні людей вже зібралися в центрі столиці біля пам’ятника Шевченку. Учасники мітингу мають намір пройти колоною по центру Києва на Майдан Незалежності і далі до Офісу президента.

Глава НПУ Києва Андрій Крищенко повідомив, що поліція спільно з Нацгвардією посилено охороняє центр Києва з нагоди Дня захисника України. При необхідності правоохоронці готові проводити вибіркові поверхневі перевірки громадян.

“З метою негайного реагування на можливі зміни оперативної обстановки ми створили додаткові групи швидкого реагування та чергуватимуть посилені слідчо-оперативні групи. Крім того, поліцейські будуть здійснювати супровід колони учасників ходи”, – підкреслив він.

Також поліцейські посилили охорону і на станціях столичного метрополітену.

Також опублікована карта проведення мітингу: Парк Шевченка (вулиця Володимирська) – бульвар Шевченка – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – вулиця Інститутська – вулиця Банкова, 11. Орієнтовний час проведення акції з 14:00 до 18:00.

День захисника України: в Києві почався масштабний мітингДень захисника України: в Києві почався масштабний мітингДень захисника України: в Києві почався масштабний мітингДень захисника України: в Києві почався масштабний мітинг

Тим часом, бойовики на Донбасі шість разів порушили режим припинення вогню на Донбасі 13 жовтня.

А також, пропонуємо і вам привітати своїх знайомих захисників в свято 14 жовтня. І пам’ятайте, що це свято не є повторенням скасованого в Україні «23 лютого». Це не «день чоловіків», а День захисників, а серед них – десятки тисяч жінок.

Джерело: Народна Правда